Anteriors edicions

cartell.jpg
Edició 2018
27 i 28 d'octubre

Compagnie Têtes de Mules: L’Entresort

Compagnie Têtes de Mules: La Fira

Los Galindos : Udul

David Berga : Automatàrium

Miguelillo: Felicia, The Headless Lady

L’Avalot: TDB

Píndoles: Duel | L’increïble home bala | Happy Birthday, Jamie Love

Cartell2017.jpg
Edició 2017
21, 22 d'octubre

 

Tombs Creatius: Puck

Tombs Creatius: El viatge

L'Excèntrica: Tragicomedia...

Itinerània: Qui va matar el meu conill?

Brunette Bros: Brunette Bros. Circus

Cia. Holoqué: L'oníric món de dins

Nacho Diago Producciones: La caja

El retrete de Dorian Grey: Retrete Cabaret

Edició 2016
21, 22 i 23 d'octubre

 

Théâtre du Rugissant (França): Tout Seul

Galiot Teatre (Catalunya): Món titella

Itinerània (Catalunya): Laberint II

Campi qui pugui(Catalunya): Manneken's Piss

Cia Jordi Bertran (Catalunya): Poemes visuals

Xaranga Excèntrica: Intervencions musicals

Edició 2015
23, 24 i 25 d'octubre

 

Circusdrome (Holanda): Bombardo

Cia Manolo Alcántara (Catalunya): Rudo

Lejo (Holanda): Hands up!

Ymedioteatro (Andalusia): Sie7e

Cia Ne me titere pas (Catalunya): Circumloqui

Antigua & Barbuda (Catalunya): Tyngalia

L'Avalot (Catalunya): Dia de Pesca

Exposició: 30 anys de l'Avalot

Edició 2014
25 i 26 d'octubre

 

Cia Lichtbende (Holanda): Pouff

Los Galindos & Txo Titelles (Catalunya): Matias o el desig de volar

Cie 2 Rien Merci (França): Moulin Cabot

Antigua & Barbuda (Catalunya): Artefactes

Ireneu Tranis (Catalunya): El venedor d'històries

Palimpsest Teatre (Catalunya): Phi, el fenòmen

Cie Les Petits Miracles (França): Circ de les puces

Onírica Mecánica (Múrcia): Circo submarino

La Banda del Passatge (Catalunya): Intervencions musicals

Edició 2013
26 i 27 d'octubre

 

Ponten Pie (Catalunya): Ârtica

Lejo (Holanda): Hands up!

L'Avalot (Catalunya): TDB, Carpa Fosca, Dia de Pesca

Cia Irrepresentable (Catalunya): The Mechanicals

Circusdrome (Holanda): Morna, la noia de la peixera

La Banda del Passatge (Catalunya): Comité de propaganda

Edició 2012
27 i 28 d'octubre

 

Los Galindos (Catalunya): Maiurta

Circusdrome (Holanda): Teatro Metamorfoso

Discípulos Theatre (Catalunya): Las hermanas Crisantemo

Palimpsest Teatre (Catalunya): Suite

Ymedio Teatro (Andalusia): Siete

Antigua & Barbuda (Catalunya): Arbre de ferro i altres artilugis

La Banda del Passatge (Catalunya): Itinerant Insòlit Rag

© 2015  Jaume Baliarda per DOSC / Fotos: Juanjo Marín